24 czerwca 2014

Wesołe Miasteczko?

Witajcie! 

Dzisiaj chciałbym z wami porozmawiać o skąpej ilości miejsc, w których moglibyśmy się świetnie bawić.

Różowe łabędzie i  kolorowe samochodziki  czy oni dalej myślą że to nas zachwyca?

Z tego miejsca chciałbym zawstydzic i zaszokowac wielu twórców wesołych miasteczek.
Jest mi bardzo przykro z tego powodu ale te "pseudo atrakcje" przestały mnie zaskakiwac jakieś niech pomyślę 8 lat temu. Samochodziki, minii kolejki świetna sprawa jeżeli masz 10 lat.
Chyba nie trudno jest uświadomic sobie fakt, że jesteśmy starsi i potrzebujemy więcej niż dotychczas adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Co robimy w zamian? Alkohol narkotyki wagary, ale czemu to się dzieje? Zwyczajne nam się nudzi bo co innego tu robic skoro nie ma  żadnych fascynujących miejsc w pobliżu. Moja przygoda z parkiem rozrywki zaczęła się rok temu, w dniu kiedy wybraliśmy się do Phantasialand w Niemczech. O tak z pewnością mogę powiedziec, że był to niesamowity dzień!
Te wszystkie atrakcje zapierające dech w piersiach kolejki momenty ,w których pragnęliśmy zatrzymac kolejkę,  bo ilośc adrenaliny rozsadzała nas od środka.
Tak z pewnością był to dzień tak udany, że mógłbym oddac tysiąc imprez aby go ponownie przezyc.
Pomimo braku alkoholu we krwi zabawa była znakomita! A ja na pewno to powtórzę wybierając w tym roku inny park rozrywki mianowicie Europa Park Niemcy ; >
Co do polski to pewnie powiecie że nie ma tutaj takich atrakcji a wyjazd za granicę możę okazac sie zbyt kłopotliwy. Otóż to w Polsce powstaje nowy park rozrywki, który ma byc jednym z najwiekszych w europie. Ale co z tego wyjdzie tego nie wiem jedno jest pewne musimy czekac.
Odnośnie tego parku nazywa się on ENERGYLANDIA  a tu wklejam link do strony.
http://www.energylandia.pl/   Niestety  prace budowlane dalej trwają a my musimy cierpliwie zaczekac, aż owe pracy zostaną zakończone a park zostanie oddany do naszego użytku. 

Serdecznie chciałbym podziękować Angeli za rady oraz pomoc we wprowadzeniu nowego wyglądu bloga ;>   Oto link do bloga Angeli KLIK
P.S. A ty jak myślisz czy w Polsce są miejsca tego typu?

Czy Polacy dotrzymają terminu? A może Ty znasz miejsca godne uwagi i chcesz się nimi podzielic? Zachęcam do zostawiania komentarzy i otwartej dyskusji ; >6 komentarzy:

 1. Łoo, nawet nie wiedziałam że ma być u nas jakis park. To super bo serio to już nudne. Dom strachów 3m na 2m..Rly? Emocje jak nie wiem. Dla tego ja nie chodze do takich miejsc od kiedy skonczyłam 12 lat..
  http://andziaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje że budowa zakończy się sukcesem będzie to niesamowity krok dla polski, coś czym MŁODZIEŻ będzie mogła się pochwalić ; >

   Usuń
 2. "Samochodziki, minii kolejki świetna sprawa jeżeli masz 10 lat.
  Chyba nie trudno jest uświadomic sobie fakt, że jesteśmy starsi i potrzebujemy więcej niż dotychczas adrenaliny i niezapomnianych wrażeń." Odnośnie tego chciałbym zaznaczyć, że jeśli ty nie masz 10 lat to jest kilka innych Kubusiów które mają owe 10 lat. Przesadny egoizm, "wszystko dla mnie" wesołe miasteczka dla młodzieży, narkotyki dla młodzieży. Trochę szacunku do twojej przyszłości bo jak ty będziesz miał 60 lat oni będą tworzyli Twój kraj. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem jest w tym że oni będą tworzyli ten kraj za xxx lat a my tworzymy go teraz, więc współczuje Twoim dzieciom jeżeli na ich barkach zamierzasz wszystko zostawić.

   Usuń
 3. Też byłam kiedyś w Phantasialand! :D
  Do dziś bardzo miło to wspominam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje !