11 listopada 2015

Ostatnie dni jesiennych sesji

Jesień- ostatnie dni na takie sesje
Jako, że razem z Angeliką planowaliśmy jeszcze jedną jesienną sesję, to wybraliśmy się w pewien słoneczny piątek. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że słońce choć piękne to zbyt mocne..
Podczas wcześniejszej sesji okazało się, że zapomnieliśmy zabrać najistotniejszej części statywu to wszystko wyszło świetnie! Natomiast na tą sesję nastawialiśmy się jakieś pół tygodnia, i wszystko z początku wyglądało naprawdę obiecująco. Gdy rozłożyliśmy sprzęt i zaczęliśmy pstrykać próbne zdjęcia okazało się, że słońce świeci bez opamiętania. Nie był to większy problem, gdyż w aparacie w szybkim tempie ustawiliśmy odpowiednio wszystko by słońce nie dawało się we znaki.

*


*

I gdy przeszliśmy już do konkretów to okazało się, że pomimo "psychicznych" przygotowań do tego wypadu nikt z nas nie ma jednak ochoty na żadne zdjęcia. Prawda jest taka, że słońce w rzeczywistości nie dawało nam miejsca do popisu, ponieważ świeciło tak mocno, że mógłbym się opalać co zdecydowanie zniszczyło nam zdjęcia. Byliśmy na miejscu mieliśmy sprzęt więc stwierdziliśmy, że tak czy siak jakieś zdjęcia trzeba zrobić, więc chcąc nie chcąc zaczęliśmy pstrykać. Po 20 minutach stwierdziliśmy, że wyglądamy jak gołębie i gdyby nie to, że gdy robimy razem zdjęcia to zawsze się z siebie śmiejemy byłoby całkiem ponuro.
Po pstryknięciu 20 może 30 zdjęć stwierdziliśmy, że to najwyższy czas na zabranie się do domu i stwierdzenie, że to nie nasz dzień. Kilka zdjęć udało się uratować więc podzielę się wynikiem tej całkiem nietrafnej "gołębiej" sesji.*


*Zapraszam wszystkich na mój profil na instagram'ie @DzejdzejkobJeansy- Cropp
Zegarek- Citizen
Bluza- New Yorker

15 komentarzy:

 1. no niestety tak to jest ze sloneczkiem :D
  Ale Rawy powinny pomóc ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj już nie przesadzaj, zdjęcia wyszły rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne zdjęcia! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega zdjęcia!

  itismytimee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajne zdjęcia. I wcale nie wyglądasz jak gołąb 😂

  larossee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie się prezentujesz na zdjęciach :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. bomba ! świetne fotki ;)
  obserwujemy?
  KLIK ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tragicznie nie jest. Zachwycająco również, ale na pewno nie tragicznie haha

  Koza z www.niewiernykoza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje !